Soundflower

Soundflower برای Mac

اجازه می دهد برنامه های مختلف برای دسترسی به کارت صدا خود را

آیا تا به حال می خواستید یک برنامه را برای دسترسی به کارت صدا خود و یا ارتباط با نرم افزار دیگری از طریق کارت صدا؟ Soundflower یک برنامه رایگان سیستم صوتی است که به برنامه اجازه می دهد تا صوتی را به برنامه های دیگر منتقل کند. Soundflower رابط...مشاهده شرح کامل

مزایا

  • به برنامه های مختلف اجازه می دهد برای دسترسی همزمان کارت صدا
  • پشتیبانی از 2 و 16 کانال صوتی

معایب

  • صدا ممکن است در ابتدا دخالت داشته باشد
  • پیکربندی ممکن است در ابتدا مشکل باشد

خیلی خوب
8

آیا تا به حال می خواستید یک برنامه را برای دسترسی به کارت صدا خود و یا ارتباط با نرم افزار دیگری از طریق کارت صدا؟ Soundflower یک برنامه رایگان سیستم صوتی است که به برنامه اجازه می دهد تا صوتی را به برنامه های دیگر منتقل کند.

Soundflower رابط کاربری یک دستگاه صوتی را تقلید می کند، اما اجازه می دهد تا هر برنامه صوتی برای ارسال و دریافت صوتی با هیچ پشتیبانی دیگری مورد نیاز باشد. این به عنوان یکی از دو دستگاه صوتی (2ch / 16ch) باز می شود. برای اکثر مردم و نیازها، دستگاه 2 کانال کافی است.

اگر می خواهید یک برنامه برای ارتباط با یک برنامه دیگر از طریق کارت صدا، Soundflower را به عنوان دستگاه خروجی در اولین برنامه و Soundflower به عنوان دستگاه ورودی در برنامه دوم انتخاب کنید. اگر یک برنامه کاربردی به شما اجازه نمی دهد که دستگاه های صوتی را مشخص کنید، Soundflower را می توانید از طریق پنل Sound در تنظیمات سیستم یا نرم افزار ابزار صوتی MIDI Setup که تنها بخش کوچکی از حیله و تزویر است را ایجاد کنید.

در هنگام تنظیم یک کانال صوتی، ابتدا تداخل را بشنوید و در صورت تمایل، توسعه دهندگان توصیه می کنند که حجم بافر هر دو برنامه را افزایش دهند (مجموعه درون هر برنامه). توجه داشته باشید که اگر بیش از یک برنامه خروجی خود را به همان کانال ارسال کند، صوتی مخلوط خواهد شد.

کاربردهای عملی Soundflower شامل مصاحبه با هر دو صدای است. بنابراین، به جای ضبط مصاحبه با اسکایپ و تنها شنیدن یک صدا، Soundflower اجازه می دهد تا شما هر صدایی را برای تولید حرفه ای تر ضبط کنید. همچنین، برای هدایت صوتی از برنامه های کاربردی مانند iTunes و Spotify به سایر برنامه ها و دستگاه ها مفید است.

توجه داشته باشید که این دانلود برای OS X 10.5.8+ است. شما همچنین می توانید OS X 10.4 سازگار نسخه (نسخه 1.4.3) دانلود کنید. .

Soundflower راه حل صحیح مسیریابی صوتی مؤثر و رایگان است. .

مجوزهای بیشتری برای مدیرانی که 501 SoundflowerBed نیستند، رفع شده است: ویژگی جدید «کلون به تمام کانالها» توسط iSchemy ارائه شده است. کنترل های حجمی در حال حاضر مجازات مجوز برای کاربران admin که 501 حذف نمیشوند، رفع اسکریپتها را بر روی مشکلات نصب Lion SoundflowerBed ثابت کنید.

تغییرات

  • مجوزهای بیشتری برای مدیرانی که 501 SoundflowerBed نیستند، رفع شده است: ویژگی جدید «کلون به تمام کانالها» توسط iSchemy ارائه شده است. کنترل های حجمی در حال حاضر مجازات مجوز برای کاربران admin که 501 حذف نمیشوند، رفع اسکریپتها را بر روی مشکلات نصب Lion SoundflowerBed ثابت کنید.

برترین بارگیری‌ها چندرسانه‌ای برای mac

Soundflower

بارگیری

Soundflower 2.0.b2

مرورهای کاربران درباره Soundflower

×